Лазерна епіляція в Києві

Більше ніяких почервонінь, жорсткої щетини і врослих волосків!
Лазерна епіляція видаляє волосся з коренем без болю,
без пошкодження шкіри і кровоносних судин.

Детальніше про послугу

Лазерна епіляція – це один з кращих, на сьогоднішній день, методів видалення небажаного волосся.

Лазер впливає безпосередньо на волосяний фолікул, руйнуючи його назавжди.

У Центрі естетичної косметології та лазерної епіляції CosMe процедура проводиться на інноваційному лазері – Alma Soprano Platinum.

Перевагами даного апарату є:

відсутність дискомфорту під час процедури;
максимальна результативність, потрібно всього 7-8 процедур для повного видалення волосся.

Але оскільки кожна людина має свої індивідуальні особливості, ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря-косметолога, який визначить кількість сеансів для досягнення ідеального результату.

Переваги даної послуги

Тривалий результат після процедури

Повністю безболісна процедура

Виконується професіоналами

Після процедури ти станеш ще прекраснішим

Ціни на лазерну епіляцію в Києві

Часті питання про епіляції

Це один з популярних питань. Якщо зі старими апаратами були побоювання отримати опік, то апарати нового покоління не залишають шансу для негативних наслідків в їх застосуванні. Наш сучасний центр має в своєму розпорядженні Американськими апаратами і високоякісним технічним оснащенням для комфортного, безпечного і безболісного видалення волосся.

Воскова епіляція супроводжується хворобливими відчуттями. При цьому клієнт не застрахований від плям і шрамів, а головне до процедури треба повертатися постійно. Лазерна ж епіляція не вимагає відрощування волосся, і курс безболісних процедур дозволяє позбутися від рослинності на роки!

У разі, якщо процедура проводиться компетентним фахівцем і ніяких протипоказань до її проведення немає, побічні ефекти повністю виключені.

Гормональні порушення не є протипоказанням. Але відзначимо, що ефективність даної процедури буде знижена. Чому? Віддалені волосяні фолікули мають властивість відновлюватися при сильному гормональний збій. Бажано, перед курсом в нашій клініці відвідати лікаря ендокринолога. Вагітним і годуючим жінкам радимо утриматися від даної процедури. Лазер не застосовується в областях татуювання, щоб уникнути опіку. Протипоказання: фотодерматит, герпес і псоріаз, цукровий діабет, онкологічних або серйозних вірусні захворювання, епілепсія, лейкоз крові, присутність безлічі родимок або рідної плями в зоні епіляції.

Якщо гоління і шугарінг зовсім видаляє волосся, то принцип дії лазерної епіляції полягає в повільному впливі променя на волосяний фолікул. Після процедури фолікул відмирає, і волосся випадає. Паралельно в фазу зростання переходять інші, необроблені волосяні фолікули, і з них починають рости волосся. Лазерна епіляція робиться курсом, який займає від 6 до 10 місяців. 1-на процедура перед відпусткою особливо на шкіру не вплине, але збільшить ризик при подальшому впливі сонця. Тому ми радимо відвідати наш салон після відпустки.

Лазерна епіляція – не одноразова таблетка, про яку ми мріємо. Довгостроковий ефект дає нам курс з декількох процедур. Їх кількість залежить від багатьох факторів індивідуума. До того ж промінь лазера впливає на видимі волоски, їх кількість на тілі 10-20%. Решта волоски «сплять» і активізуються вони після впливу на видимі волоски. Завдання курсу – впливати на всі прокидаються знову і знову фолікули.

Відразу після процедури дозволяється наносити крему, косметику, користуватися дезодорантом. Обмеження: протягом 3 днів слід утриматися від відвідування лазень і саун, не треба довго лежати в гарячій ванні. Уникайте будь-якого перегріву шкіри. Засмагати на сонці і в солярії можна буде через 2 тижні після відвідування салону.

Процедура лазерної епіляції не має вираженої сезонності. Щоб бути до літа у всеозброєнні, то курс слід пройти завчасно. Але якщо ж ви ніколи не робили лазерну епіляцію і хочете закінчити її до літа, то радимо починати процедури взимку через тривалості курсу.

На жаль, наука ще не винайшла безпечного способу позбавлення від волосся назавжди. Адже волосяні фолікули мають властивість відновлюватися. Скільки часу знадобиться для відновлення? Це залежить від гормонального фону клієнта. Світова практика показує тривалість ефекту 8 років за умови проведення 1-2 підтримують процедур в рік після закінчення основного курсу.

Лікар, працюючи на сучасному лазерному обладнанні, звертає увагу не на тип або відтінок шкіри, а в цілому на її стан. Компетентний лікар-дерматолог зобов’язаний перед проведенням процедури виявити протипоказання, і при їх наявності протягом всієї процедури уважно стежити за реакцією шкіри. Тому дуже важливо, щоб з вами працював не просто лікар, а доктор зі спеціальністю дерматолог.