Чому ми?

Cos ‘me, “Because me” – так кажуть американці. “Тому що я”, заради мене. CosMe – це царство краси і здорового егоїзму на бульварі Кольцова, 14Л. Ми створили центр апаратної і ін’єкційної косметології, де є все необхідне, щоб привести свою зовнішність у відповідність зі своїм ідеалом. Адже тільки ви повинні визначати, як вам хочеться виглядати, а ми – допоможемо цього досягти!

Приємні ціни, постійні знижки
Ми дуже цінуємо те, що ви вибираєте нас! Нам дуже приємна ваша позитивна оцінка наших фахівців, ми пишаємося тим, що зуміли завоювати вашу довіру! Спасибі, що даєте нам можливість відчувати себе корисними і потрібними для вас!
У центрі “CosMe” діють знижки для постійних клієнтів.
Знижка надається на всі види послуг. Прайс для нових клієнтів, також приємно вас здивує.

Затишна атмосфера і смачна кава
Наша дружня і комфортна атмосфера, сприяє відпочинку і задоволення від отриманих процедур! Вас зустрінуть наші адміністратори і проведуть в світ краси COSME.
Затишна зона очікування для наших клієнтів, тут приємно почекати подругу після процедури, читаючи свіжий журнал.
У нас можна подивитися улюблену передачу між процедурами і випити смачну каву.
Час від часу ми проводимо камерні вечірки для наших клієнтів, з подарунками, DJ і класної музикою. Зустрітися з подругами, розслабитися, попліткувати

Наші переваги

Косметологи з вищою освітою

Основою нашого центру є краща команда досвідчених, сертифікованих фахівців, у яких в арсеналі вищу медичну освіту і проведені процедури лазерного видалення волосся.

Наші фахівці мають відмінні знаннями особливостей фізіології людського тіла і постійно вдосконалюють свій рівень професіоналізму.

Також на регулярній основі наші фахівці відвідують навчальні тренінги, курси, семінари. Це допомагає нам стежити за всіма інноваціями в сфері лазерної епіляції, застосування яких забезпечує високий естетичний результат.

І трохи потанцювати в дружній атмосфері – що може бути приємніше?

Галерея

Апарати останньої серії офіційно сертифіковано

Перш ніж піддавати пацієнтів будь-якого впливу, ми повинні бути впевнені, що для приміщень безпечне і ефективне!
Ми зібрали в COSME найкраще обладнання для лазерної епіляції, SMAS ліфтингу і холодної плазми.
Наша мета – якісний довгостроковий результат. Для досягнення цієї мети, ми підходимо до вибору обладнання дуже ретельно.

Перелік апаратів, які ми використовуємо в нашій роботі:

Alma soprana ice platinum Провідний світовий виробник лазерів (Ізраїль). Підходить для всіх типів шкіри і волосся. Процедура проходить в 2-3 рази швидше, ніж на інших апаратах. Все тіло можна обробити за 20 хвилин! І абсолютно безболісно.

Adonyss di-nexx Adonyss Di-Nexx – останнє покоління лазерних установок, яке дозволяє проводити безболісну і ефективну епіляцію. Лазер оснащений SMART-системою діагностики, комфортним охолодженням Di-COOL і передовим USER-FRIENDLY управлінням. Впливає на 6 фототипу шкіри завдяки технології Di-Nexx Pro Light, потрапляючи точно в ціль при проведенні процедури.

Adonyss diopulse 808 Adonyss DioPulse – останнє покоління лазерних установок, яке дозволяє проводити безболісну і ефективну епіляцію. Лазер оснащений SMART-системою діагностики, високою потужністю в 1200 Вт і ресурсом цілих 30 000 000 імпульсів. Впливає на 6 фототипу шкіри, потрапляючи точно в ціль при проведенні процедури. Це найбезпечніший, безболісний і ефективний спосіб для лазерної епіляції 2020 року.

Апарат HIFU Апарат SMAS ліфтингу HIFU Super-Lift – це програмована інтелектуальна платформа для створення сфокусованих звукових хвиль високої інтенсивності з метою моментального омолодження шкіри. Застосування обладнання гарантує кардинальне перетворення обличчя і тіла відразу в трьох напрямках – підвищення пружності, безопераційний ліфтинг, моделювання форм.

PlaxPot Сучасний плазмовий прилад, який використовує точний метод генерації плазми. Апарат відрізняється підвищеною електробезпекою за рахунок того, що генератор плазми відділений від електрогенератора. В апараті PLAXPOT застосовується технологія потоку плазмового струму, що утворюється при виникненні різниці потенціалів в момент зіткнення наконечника зі шкірою. У місцях впливу утворюються точки абляції, сублімація шкіри в кожній точці, при цьому кровотечі не виникає, і не відбувається пошкодження навколишніх тканин.

функції:

– проникнення плазми в тканину для термічної коагуляції і підтяжки

Стерильність і санітарія

Стерильність і санітарія для нас на першому місці! Наші інструменти стерилізуються після кожної процедури і проходять три етапи:
Дезінфекція – замочування інструментів в дезинфицирующем розчині. ⠀⠀
Знищує бактерії, збудників інфекційних захворювань, мікроорганізмів, грибів і вірусів. ⠀⠀

Передстерилізаційна відпрацювання – це комплекс, спрямований на видалення білкових, жирових, механічних забруднень, а так же залишків дезинфікуючих засобів. ⠀


Стерилізація – це завершальний етап у процесі обробки інструментів. У процесі стерилізації знищуються не тільки стійкі мікроорганізми, а й суперечки. Стерилізація проводиться в сухожарові шафі при температурі 180 градусів. ⠀⠀⠀

Крім того: ⠀⠀

– в роботі ми використовуємо тільки одноразові витратні матеріали, наприклад рукавички, маска;

– після кожного клієнта все робочі поверхні обробляються дезинфікуючим розчином; ⠀⠀
– під час щоденного клінінгу в кінці робочого дня підлогу і поверхні миються дезинфікуючим розчином;

– у кожного співробітника є медична книжка.


Ми працюємо для задоволення і користі наших клієнтів. Переконайтеся самі – ми чекаємо вас в гості!

Запишись на процедуру зараз і отримай знижку до 60%